фото фасад.jpg

Харківська дитяча музична школа №13 ім. М.Т.Коляди

 

Музичне відділення

Діяльність народного депутата Павла Сушка тісно пов'язана із життям ХСШ ім. В. Г. Короленка. Дивіться у сюжеті фрагменти виступів наших учнів з музичного відділення.

 

Закриття. Фото/Відео

Пропонуємо Вам для перегляду відео урочистого закриття XXI Відкритого фестивалю польської та української музики імені Кароля Шимановського!

https://www.youtube.com/watch?v=LnEdQC4hGQU

Учасники урочистого закритті фестивалю XXI Відкритого фестивалю імені Кароля Шимановського можуть завантажити свої фото у високій якості за посиланням.
https://drive.google.com/drive/folders/1Ezbajv1Ve0HlnvnMZHHi42du5M9_N8Wc?usp=sharing 

 

З ПОНЕДІЛКА 

в дитячій музичній школі №13 ім. М. Т. Коляди Ви можете отримати дипломи та нагороди за участь у Всеукраїнському конкурсі польської та української музики ім. К. Шимановського!

Також можливо надіслати диплом новою поштою за рахунок отримувача. Для цього Ви маєте надіслати адресу відділення нової пошти, телефон та ПІБ на нашу електронну скриньку: festyvali.dmsh13@gmail.com

 

ОГОЛОШУЄМО РЕЗУЛЬТАТИ 

XXI Відкритого фестивалю польської та української музики ім. К. Шимановського! Переглянути лауреатівдипломантів та учасників Ви можете тут.

 

Запрошуємо прийняти участь у концерті 25 вересня 2020 року, присвяченому П. І. Чайковському!

 

Вітаємо переможців конкурсів 2020-2021 року!

Ознайомтеся зі списком переможців за гиперпосиланням вище.

 
03 ДМШ №13 Редактированное.JPG

Детальніше про нас

Освіта. Підтримка. Натхнення.

Музична школа - це унікальна освітня структура, так як тільки в музичній школі в основу навчання покладено практика індивідуальних занять (педагог - учень), що, природно, передбачає індивідуальний підхід до кожної дитини і прагнення до гармонійного розвитку її здібностей. Після закінчення музичної школи видається свідоцтво державного зразка, що дає можливість надходити в музичні установи наступному ступені тим, хто вирішує стати професійним музикантом. Учням, які вибирають для себе інше терені, музична школа надає найширшу, ні з чим незрівнянну, освітню базу.

Не можна переоцінити вплив занять музичним мистецтвом на загальнокультурний рівень хлопців, духовний розвиток їх особистості.

Неоціненно загальнооздоровчі вплив занять дитини в музичній школі для гармонізації роботи обох півкуль головного мозку, що благотворно впливає на моторику рук і розвиток пам'яті.

 

Новини

Нове у дитячій музичній школі №13 ім. М. Т. Коляди

 

Проведення ІІ туру 20-го Всеукраїнського дитячого конкурсу класичної та сучасної музики «ЛАНДЫШ» переноситься на невизначений термін.

Landysh.jpg

Термін та умови проведення ІІ туру конкурсу залежать від строків карантину, усі зміни будуть оприлюднені на сайті школи – http://music-school13.edu.kh.ua/

Також інформацію можна отримати за тел. +380577021778


Тим часом запрошуємо завантажити списки учасників II туру - у номінації "Фортепіано" та у номінації "Вокал"!

Дистанційне навчання у ДМШ №13 ім. М. Коляди у дії!

дист13_1.jpg

За ці дні викладачі усіх відділів у темпі Presto навчилися використовувати нові комп’ютерні технології віддаленого навчання, сучасні комунікативні платформи та величезну кількість способів, як через Інтернет донести навчальну інформацію учням! Запрошуємо переглянути пам'ятні фото та відео!

Афіша концертів 2020 року

Ознайомтеся з афішою наших звітних концертів, що будуть проводитися у 2020 році.

Афиша по отделам для сайта.jpg
 

Запрошуємо у "Музичний Дивосвіт"!

ДМШ 13 запрошує всіх на звітний концерт "Музичний Дивосвіт"! Детальніше - на афіші нижче.

Афиша общая для сайта.jpg
 
Sheet Music

Контакти

61022, Україна, м.Харків, вул. Культури, 1

Тел. для довідок: (057) 702-17-78, (057) 702-17-79

факс: (057) 702-17-79